Krátce o Veronice

Veronika do Moudrosti těla přináší jemnost, ve které je uložena láska, moudrost, ale také pevnost a síla. Otevírá dříve nepoznané možnosti a nabízí svěží pohled na zdraví i celý život. 

Vystudovala klasickou fyzioterapii na Univerzitě Karlově a v průběhu let přidala do své praxe prvky McKenzie metody, jógy, ajurvédy, psychologie a více celostního pohledu na lidské zdraví. Dává důraz na jedinečnost a určitou odlišnost každého, kterou nelze pojmout obecnými doporučeními.

V minulých letech rozšířila svou praxi o akášické záznamy, kterým se věnuje v rámci osobních čtení, ale také se věnuje celkovému rozvoji umění načítání z akáši v České republice. 

Veronika se dále věnuje natáčení videí na YouTube, kde ve stylu slow living sdílí uvědomění, že i na první pohled obyčejné věci přináší do života velké bohatsví a na konci dne záleží na vlastním prožitku nikoliv na tom, co se obecně považuje za přínosné. 

Se svou rodinou, manželem Samuelem, syny Adrienem a Marcelem, žije na klidném venkově, kde se věnuje všem svým oblíbeným aktivitám jako je zahradničení, pečení a procházky v přírodě. 

Krátce o Janě

Je nezastavitelným živlem, který přináší energii proměny, posunu a nových možností. 

Do projektu vnáší prvek dynamiky a síly v podobě jistoty, že změna je jedinou stabilitou.

Její parketou je komplexní pohled na svět a jeho fungování. Miluje pohyb od široce obecného k hluboce individuálnímu přístupu a zase zpět.

Propojuje Human design a Akášickými záznamy a svou vlastní esencí tvořivé proměny. Uchopuje širokost a hloubku do prakticky použitelné podoby. 

V rámci projektu přináší energii hravosti a nových možností. 

Ve volném čase ráda cestuje a vytváří nové koncepty života v lehkosti.

IG_post_reel (1)

Naše cesta k moudrosti

Přehrát video
Přehrát video

Proč moudrost těla?

Přehrát video
Přehrát video

Jana a Veronika a jejich human design

Přehrát video
Přehrát video