Přehrát video

Zde si můžete zvolit způsob ochutnání Moudrosti svého těla

Proběhlé Open class přinesly zajímavé prožitky několika účastnicím. Rády bychom tento prožitek nabídly i dalším ženám a mužů, kteří mají zájem setkat se svou vlastní Moudrostí těla. 

Základní nástroje, které používáme v našem kurzu Moudrost těla jsou pohyb, a energetické cesty. Oba tyto nástroje nás vedou do prožitku. Prožitku sebe sama v nové podobě. Časoprostor vytvořený jen a jen pro nás samotné nám poskytuje možnost uslyšet a uvidět svou vlastní hloubku. 

Nabízíme zde čistě pohybovou verzi setkání s vlastní vnitřní moudrostí. K tomu budete potřebovat pohodlné oblečení, podložku na cvičení, sklenici s vodou, papír a tužku a min. 30 minut jen a jen pro sebe. 

Druhou variantou je komplexní prožitek Moudrosti těla, která obsahuje na začátku energetickou cestu, pohybovou část i vstup do energetických lázní, kde dojde k zacelení a uzavření této zkušenosti na energetické úrovni. 

Užijte si svůj výběr ochutnání Moudrosti svého těla.
J&V

Na konci si sedlo uvědomění, jak přesně u mě funguje emocionální autorita.
Do té doby jsem tápala. Došlo mi, že sice cítím v těle nepohodlí až bolest (záda) a mám pak tendenci spíše necvičit, max. se protáhnout, abych mu nepřidávala, ale že to jde z hlavy a tělo by to zvládlo a ještě by mu to naopak pomohlo. Stačí se ho zeptat a naslouchat mu. 🙂

účastnice Open class
Uvolnění emočních bloků z minulosti skrze vzpomínku a smíření s danou situací.
Ukázalo se mi, jak určité části přebraly zodpovědnost za jiné. Tedy ty co převzaly zodpovědnost jsou přetížené a ty druhé jsou bez života, bez energie, vypnuté. Paralela s dalšími částmi mě v životě?

účastnice Open class
Klid a uvolnění na úrovni těla i mysli.
Každý cvik probudil jinou část těla. Začalo to na levé části těla, pak pokračovalo na pravou stranu. Došlo k odhalení studených a šedivých míst, která nebyla do té doby viděna. Radost z nově probuzených míst, zase jsem o krůček k celistvosti.

účastnice Open class
Pocit tepla a síly.
Je zde větší síla než si běžně myslím a vnímám.
Jak pošetilé, že se mysl snaží toto vyvrátit. PROČ?

Je zde síla, je zde teplo. I konečky prstů mám teplé, živé a hřejivé.
Nastupuje i jemné chvění, divný pocit, smutek možná po tom zapomenutí své síly.

účastnice Open class
Klid, soustředění, vhled dovnitř sebe samé.
Rozproudění energie, cítila jsem teplo

účastnice Open class
Previous slide
Next slide

Ochutnávka čistě skrze pohyb

Ochutnávka komplexní

Komplexní ochutnávka poskytuje ucelený blok, který vás vezme do vašeho vnitřního světa, kde dojde k ukotvení ve vašem vnitřním klidu, úspěchu, uspokojení či prostoru pro radostné překvapení.

Z tohoto harmonického stavu se poté vydáme do pohybu, který přinese novou vrstvu informací. Pohybová sestava kombinuje jak dynamické cviky, tak jemné a pomalé.

Závěr komplexní ochutnávky patří energetickým lázním, kde může celá praxe krásně sednout a zacelit tento prožitek.

K této variantě ochutnávky budete potřebovat pohodlné oblečení, podložku na cvičení, sklenici s vodou, papír a tužku a minimálně 50 minut jen a jen pro sebe.

Tento celostní prožitek je k dispozici těm, kteří si jej zdarma objednají skrze následující formulář.
Automaticky bude doručen na váš email.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad zpracování osobních údajů.

MOUDROST TĚLA

PROGRAM PŘIPRAVUJÍ

MOUDROST TĚLA

Kontaktujte nás

Sledujte nás na